Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ANADOLU’NUN RENKLERİ YOĞUN İSTEK ÜZERİNE YENİDEN SAHNELENDİ

Anadolu’nun Renkleri yoğun istek üzerine yeniden sahnelendi

22 Mayıs 2022 Pazar

Yoğun istek üzerine yeniden sahnelenen Anadolu’nun Renkleri, izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen gösteriye Eskişehirliler yoğun ilgi gösterdi. 

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Mart ayında düzenlenen Anadolu’nun Renkleri adlı halk oyunları gösterisi, yoğun istek üzerine yeniden sahnelendi. 

Eskişehirliler, Anadolu’nun Renkleri’ne yoğun ilgi gösterirken, gösterinin biletleri günler öncesinden tükendi. Eğitmenliğini Oktay Şahin’in yaptığı halk oyunları gösterisi, Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde (YKSM) gerçekleşti. Gösterinin yapıldığı salon adeta hınca hınç doldu. Anadolu’nun Renkleri izleyenlerin tekrar gönlünü fethetti. 

Yaklaşık 90 dansçının sahne aldığı gösteride Eskişehir, Van, Karadeniz, Bilecik, Artvin, İzmir, Kırım, Antalya yörelerinden halk oyunları oynandı. Potpurilere de yer verilen gösteride, aşık ile maşuk da yerini aldı.  Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı dansçılar, muhteşem bir gösteriye imza attı. Anadolu’nun Renkleri izleyicisinin büyük beğenisini kazandı.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.