Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

1 MAYIS TERTİP KOMİTESİ BAŞKAN KURT’U ZİYARET ETTİ

1 Mayıs Tertip Komitesi Başkan Kurt’u ziyaret etti

15 Nisan 2024 Pazartesi

1 Mayıs Tertip Komitesi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. 31 Mart Yerel Seçimlerinde 3’üncü kez Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden tertip komitesi, 1 Mayıs hazırlıkları ile ilgili Başkan Kurt’a bilgi verdi. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 1 Mayıs Tertip Komitesi ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Eskişehir Şubesi Eş Başkanı aynı zamanda da KESK Dönem Sözcüsü Sağlık Umut Özge Yılmaz, Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Eskişehir Şube Başkanı Sertaç Durdu, Eskişehir Bilecik Tabip Odası Başkanı Hamit Güçlüer, DİSK Eskişehir Bölge Temsilcisi Zeynep Kaya katıldı. 

Başkan Kurt ile yerel seçimlerden 1 Mayıs’a birçok konuda sohbet eden 1 Mayıs Tertip Komitesi, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kurt’u tebrik etti. Başkan Kurt’a başarılarının devam etmesi temennisinde bulunan tertip komitesi, 1 Mayıs hazırlıkları ile ilgili Başkan Kurt’a bilgi verdi. 

1 Mayıs Tertip Komitesinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin katılımcı bir yönetim anlayışı ile yönetildiğini belirtti. Bu katılımcı anlayışın yeni dönemde daha da genişleteceklerini kaydeden Başkan Kurt, demokratik kitle örgütleri ile iş birliği yapmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Kurt, 1 Mayıs’ta işçi ve emekçilerle birlikte 1 Mayıs alanında olacaklarını da sözlerine ekledi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.