Başkan Kurt: Mustafa Denizli’nin şampiyonluğa katkısı büyük olacak

"Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt Eskişehirspor Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Mustafa Denizli ile bir araya geldi."

Başkan Kurt: Mustafa Denizli’nin şampiyonluğa katkısı büyük olacak
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt Eskişehirspor Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Mustafa Denizli ile bir araya geldi. 

Başkan Kurt’un makamında samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Teknik Direktör Mustafa Denizli, Eskişehir gibi çağdaş bir şehirde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. 

Başkan Kurt ise, “Mustafa Denizli gibi Türk futbol tarihine damga vurmuş, unutulmaz işlere imza atmış bir teknik adamı Eskişehirsporumuzun başında görmek gurur verici. Sayın hocamızın Kırmızı Şimşeklere şampiyonluk yolunda büyük katkıları olacağına inancım sonsuz. Eskişehirspor’a her zaman koşulsuz destek verdik, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz” dedi. Şahsen de çok sevdiği Mustafa Denizli ile dostluklarının eskiye dayandığını ifade eden Başkan Kurt, Denizli’nin teknik direktörlüğü ile Eskişehirspor’un önemli bir ivme yakalayacağını, şampiyonluk yolunda taraftarı da mutlu edecek bir futbol ortaya koyacaklarından emin olduğunu söyledi. 


01.03.2017 12:59