Odunpazarı’nda oda müziği konserleri devam ediyor

"Odunpazarı Belediyesi’nin Çağdaş Sanatlar Galerisinde Nemeth Quartet Grubu ile başlattığı “Oda Müziği” yolculuğu Trio Anka ile devam edecek. "

Odunpazarı’nda oda müziği konserleri devam ediyor
Odunpazarı Belediyesi’nin Çağdaş Sanatlar Galerisinde Nemeth Quartet Grubu ile başlattığı “Oda Müziği” yolculuğu Trio Anka ile devam edecek. 

Odunpazarı Belediyesi, Oda Müziği konserlerine devam ediyor. Ünlü müzisyenler Ayhan Aştuk, Kağan Korad ve Demet Gökalp’in oluşturduğu Trio Anka, 27 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 20.00’de Çağdaş Sanatlar Galerisinde müzik severlerle buluşacak.Dünyada örneğine rastlanmayacak enstrüman kombinasyonuna sahip bir grup olan Trio Anka, tenorun sesi ile viyolonsel ve gitarın sıcak tınısını, dünyanın tanınmış bestecilerine uzanan farklı dönemlere ait renkli bir repertuarla konseri dinleye gelen müzik severleri muhteşem bir yolculuğa çıkaracak. 

Trio Anka konserinin davetiyeli olduğunu belirten yetkililer, konser için sınırlı sayıda davetiye basıldığının altını çizdi. Yetkililer, konsere katılmak isteyen vatandaşların davetiyelerini Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nden temin edebileceklerini söyledi. 

22.01.2018 13:31