Odunpazarı Belediyesi’nden Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası

"Odunpazarı Belediyesi, Şehir Okulları ve Eskişehir Satranç İl Temsilciliği iş birliği ile “Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası” düzenliyor."

Odunpazarı Belediyesi’nden Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası
Odunpazarı Belediyesi, Şehir Okulları ve Eskişehir Satranç İl Temsilciliği iş birliği ile “Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası” düzenliyor.

13 Ocak 2018 Cumartesi ve 14 Ocak 2018 Pazar Günleri gerçekleşecek olan Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası için son başvuru tarihi 11 Ocak 2018 Perşembe Günü.

Turnuvaya katılmak isteyen vatandaşlar için 6 kategori belirlendi. 1’inci kategoride 5-6 yaş arası, 2’nci kategoride 7-8 yaş, 3’üncü kategoride 9-10 yaş, 4’üncü kategoride 11-12 yaş, 5’inci kategoride 13-16 yaş arası çocuklar yarışacak. 6’ncı kategoriye ise 16 yaş ve üstü vatandaşlar katılabilecek. Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası ile ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar, detaylı bilgiye 0532 660 36 94 numaralı telefondan ulaşabilir. Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası’na kayıt yaptırmak isteyenler vatandaşlar, www.eskisehir.tsf.org.tr adresinde online başvuru yapabilir. 


Başvurularda; sporcunun adı soyadı, doğum tarihi (gün, ay yıl), TC. Kimlik Numarası, UKD, (varsa) ELO puanı ile FIDE ID kodunun, ayrıca telefon numarasının eksiksiz olarak bulunmasının zorunlu olduğunun altını çizen yetkililer, geç kayıt ya da eksik bilgilerden dolayı oluşacak hak kayıplarından başvuru sahiplerinin sorumlu olduğunu vurguladı. 

Turnuvaya katılan tüm sporculara madalya ve katılım sertifikası verilecek. Her kategoride ilk üçe giren sporculara kupa, madalya ve sertifika verilirken, yaş grupları kategorisinde 1’inci olan kadınlara kupa verilecek. Ayrıca her kategoride birinci olanlara yüzde 60, ikinci olanlara yüzde 50, üçüncü olanlara ve kadınların birincilerine yüzde 40 eğitim bursu verilecek.

08.01.2018 13:54