Gökmeydan’da iftar buluşması

"Odunpazarı Belediyesi tarafından hazırlanan iftar programları, Gökmeydan Mahallesi’nde düzenlenen iftar programı ile devam etti."

Gökmeydan’da iftar buluşması
Odunpazarı Belediyesi tarafından hazırlanan iftar programları, Gökmeydan Mahallesi’nde düzenlenen iftar programı ile devam etti.
 
Odunpazarı Belediyesi; Erenköy, Tarihi Odunpazarı Bölgesi, Ihlamurkent, Çankaya ve Yenikent’te gerçekleştirdiği iftar programlarının ardından Gökmeydan Mahallesi’nde iftar programı düzenledi. 

Gökmeydan Spor Komleksi Ön Sokak’ta gerçekleştirilen iftar programına; Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, CHP Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Yeşildal, CHP Eskişehir Gençlik Kolları Başkanı Deniz Demirbilek, Odunpazarı Belediyesi başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Gökmeydan Mahallesi’nde gerçekleşen ve yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı iftar programında oruçlarını açan vatandaşlar, dileklerini ve sıkıntılarını birebir Başkan Kurt’a iletme fırsatı yakaladı. Vatandaşlar ile bir süre sohbet eden Başkan Kurt; vatandaşların dilek, şikâyet ve isteklerini dinledi. İftar yemeği sonrasında Odunpazarı Tiyatro Müdürlüğüne bağlı tiyatrocular, Hacivat- Karagöz ile orta oyunu gösterisi yaptı.  

Odunpazarı Belediyesi Ramazan etkinlikleri, mahallelerde verilecek iftar yemekleri ile devam edecek. Bir sonraki iftar programı 16 Haziran 2017 Cuma günü Emek Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleştirilecek.
 
Odunpazarı Belediyesi’nin iftar programı şöyle: 
13 Haziran 2017 Salı 75. Yıl Kapalı Pazar Yeri- İftar Yemeği
16 Haziran 2017 Cuma Emek Mahallesi Kapalı Pazar Yeri- İftar Yemeği
19 Haziran 2017 Pazartesi Osmangazi Mahallesi Eski Muhtarlık Alanı- İftar Yemeği  • Gökmeydan’da iftar buluşması
  • Gökmeydan’da iftar buluşması
  • Gökmeydan’da iftar buluşması
  • Gökmeydan’da iftar buluşması
  • Gökmeydan’da iftar buluşması
  • Gökmeydan’da iftar buluşması
  • Gökmeydan’da iftar buluşması
13.06.2017 14:38