İf Kare Eskişehir ikinci günü geride bıraktı

"Bu yıl Eskişehirlilerle İf Kare Eskişehir ile bir araya gelen İf2 Sinema Festivali, söyleşiler ve film gösterimleri ile devam etti."

İf Kare Eskişehir ikinci günü geride bıraktı
Alternatif dağıtım ve paylaşım projesi olan İf ², 32 Şehir 42 farklı noktada sinemaseverlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu yıl Eskişehirlilerle İf Kare Eskişehir ile bir araya gelen İf2 Sinema Festivali, söyleşiler ve film gösterimleri ile devam etti.

Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen İf Kare Eskişehir etkinliği 2’nci günü geride bıraktı. Hasan Polatkan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen İf Kare Eskişehir’in 2’nci gününde Dev, Camdan Kanatlar adlı filmlerin gösterimleri yapıldı. Film gösterimlerinin dışında bir de söyleşi gerçekleşti. “Dondurmam Gaymak” ve “İftarlık Gazoz” filmlerinin Yönetmeni Yüksel Aksu; Öteki Sinemanın Yayın Yönetmeni, Film Eleştirmeni ve Yazar Murat Tolga Şen ile Sözcü Gazetesi’nin Sinema Yazarı ve senarist Burak Göral’ın katıldığı söyleşide Türk Sineması’nın Geldiği Nokta tartışıldı. İki oturumda gerçekleşen söyleşiye, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt da izleyici olarak katıldı. 

  • İf Kare Eskişehir ikinci günü geride bıraktı
  • İf Kare Eskişehir ikinci günü geride bıraktı
26.02.2017 15:43