JCI Odunpazarı’nda

"Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Junior Chamber International (JCI) Eskişehir Şube Başkanı Elçin Gür ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi."

JCI Odunpazarı’nda
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Junior Chamber International (JCI) Eskişehir Şube Başkanı Elçin Gür ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette dernek başkanı Elçin Gür, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonucu yönetime yeni geldiklerini belirtti. Yeni bir yönetim anlayışıyla çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Gür, dernek çalışmaları hakkında Başkan Kurt’a bilgi verdi. Odunpazarı Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade eden Gür, Başkan Kurt’u tebrik etti. 

KİTLE ÖRGÜTLERİYLE HAREKET EDİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, JCI Eskişehir Şube Başkanı Elçin Gür ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Yeni bir anlayışla başarılı çalışmalara imza atacaklarının inancında olduğunu ifade eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak demokratik kitle örgütleri ile her zaman birlikte hareket ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini belirtti.  

25.01.2017 15:26