İşçi ve emekçinin artık tamam demesi gerekiyor

"İşçi ve emekçiler 24 Haziran’da sandığa giderek bu işe artık tamam demesi gerekiyor” dedi."

İşçi ve emekçinin artık tamam demesi gerekiyor

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na (KESK) bağlı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL SEN) Genel Başkanı Erdal Bozkurt ile bir araya geldi.

KESK’e Bağlı Tüm Bel Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Kurt ile Bozkurt bir süre sohbet etti.

24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerin de konu olduğu sohbet sırasında Başkan Kurt, işçi ve emekçilerin emeğinin sömürüldüğünü kaydetti. Hükümetin 15 Temmuz’da gerçekleşen darbe girişimi sonrasında ilan edilen OHAL’i işçi ve emekçilerin aleyhine kullandığını belirten Başkan Kurt, “OHAL gerekçe gösterilerek işçilerin grevleri yasaklanıyor. İşçinin, emekçinin yanında olması gereken Hükümet, işverenlerle işbirliği yapıyor ve işçilerin grevini yasaklıyor. Çıkarılan KHK’lar ile birçok devlet memuru sorgusuz, sualsiz ihraç edildi. Bu düzenin bozulması gerekiyor. İşçi ve emekçiler 24 Haziran’da sandığa giderek bu işe artık tamam demesi gerekiyor” dedi.

Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini kaydeden Erdal Bozkurt, Başkan Kazım Kurt’un her zaman işçi ve emekçilerin yanında yer aldığını belirterek Başkan

Kurt’a teşekkür etti. İşçi ve emekçiyi sömüren bu sistemin 24 Haziran’da yıkılacağını ifade eden Bozkurt, “25 Haziran’da Türkiye daha aydınlık bir güne uyanacak” dedi.  

  • İşçi ve emekçinin artık tamam demesi gerekiyor
  • İşçi ve emekçinin artık tamam demesi gerekiyor
  • İşçi ve emekçinin artık tamam demesi gerekiyor
02.06.2018 13:13